Фільм Розлучниця (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Морган і Роберт близько двох десятиліть благополучно прожили в офіційному шлюбі. За час спільного багаторічного життя вони придбали просторий особняк, який облаштували на свій розсуд, обставивши красивими, добротними меблями. Подружжя виховує дочку-підлітка, що доставляє безліч неприємностей батькам неналежною поведінкою. У власності у заможного сімейства є комфортабельні автомобілі, що викликають заздрість у менш успішних людей. За роки подружжя вони обзавелися спільними друзями, які є надійною підтримкою в складні, життєві моменти. Однак в ідеально організованому сімейному житті є серйозний недолік, що виник з деякого часу.

Інтимна близькість перестала доставляти подружжю колишнє задоволення, тому вони відсунули її на другий план. Щоб усунути проблему, сімейне подружжя починає відвідувати зустрічі закритого клубу. Тут вони познайомилися з красунею Ізабель, що володіє природною сексуальністю, буквально притягує до неї знайомих обох статей. Фільм Розлучниця (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Жінка спритно маніпулює подружніми парами, підштовхуючи на вельми екстравагантні експерименти. Погодившись на сумнівний досвід, сімейство ставить під загрозу особисті цінності.

Режисер: Бернард Зальцманн
В ролях: Крістен Рентон, Джейсон Лондон, Барбі Кастро, Джейден Кейн, Taylor Castro, Роберт Смолл, Майкл Лаурино, Рей Ернандес, Аниела Макгіннесс, Тому Додсон


загрузка...