У центрі сюжету виявиться досвідчений детектив у відставці. Чоловік жодного разу стикався з небезпекою і ризиком, допомагаючи засадити за грати небезпечних злочинців. Він навіть не розумів, що, відсторонившись від колишньої діяльності, йому знову доведеться зіткнутися з розслідуваннями. Виною тому стала смерть його кращого товариша. Як вдалося з’ясувати, він став жертвою ритуального вбивства. Щоб розібратися, хто саме стоїть за настільки жахливим ритуалом, детектив має намір відправитися в лікарняний заклад. Останні дні там провів його товариш. Будучи на завданні, сищик працює під прикриттям.

Тільки в такому випадку є надія, що він зможе дізнатися правду. У психіатричній клініці він стикається з особистим пеклом. Він починає розуміти, що це не вигадка, а справжня реальність. Демони вийшли на полювання і не збираються зупинятися перед своїм задумом – знищити нову жертву. Розслідування для детектива стає більш схожим на випробування, в якому належить розібратися зі своїм майбутнім існуванням.

Стикаючись з низкою невдач, він намагається відшукати вихід із становища, рятуючи власне життя від цієї демонської сили, тягне за собою виключно руйнування. Фільм Розтин (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Кейес
Актори: Меттью Томпкінс, Арнольд Вослу, Майкл Айронсайд, Эрианн Мартін, Деймон Карні, Хейден Твіді, Ерін Марі Гаррет, Джон Валпоул, Моргана Шоу, Майкл Крэбтри

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress