загрузка...


Доля юної Рейчел складалася непросто. Рідна мама залишила її зовсім маленькою під опікою батька, який звалив на себе відповідальність за виховання дочки. Але він не міг повністю замінити двох батьків. Коли дівчинка досягла підліткового віку, чоловік зустрів гідну даму, з якою зав’язалися близькі стосунки, що завершилися оформленням законного шлюбу. Повторне одруження папи спочатку трохи лякала дівчину, але мачуха їй сподобалася, вона швидко звиклася з її постійною присутністю в будинку.

Поступово сімейне життя налагоджувалося, і спогади про нелегке дитинство віддалялися. Підросла дівчинка-підліток влаштовується підробляти в місцевий магазин, щоб відчувати певну фінансову незалежність. Одного разу відбувається дивний, трагічний випадок, що призвів до неприємних наслідків, що змінили звичні будні. Коли Рейчел знаходиться на роботі з подружкою, в магазин вривається зловмисник, який має намір пограбувати заклад. Злочинець вбиває приятельку, а дівчину просто прив’язує з якихось причин до столу, не заподіявши шкоди. Фільм Секрети моєї падчерки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Саме таку картину події нещасного випадку змальовує постраждала, даючи роз’яснення батькам і прибув пізніше слідчому. Після перенесеного нервового потрясіння юна особа впадає в депресивний стан.

Режисер: Джем Гаррард
В ролях: Джозі Девіс, Тиера Сковбай, Камерон Бенкрофт, Аліса Сковбай, Люсія Уолтерс, Гарі Чок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress