Фільм Секрету немає (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой Ен-хон, чоловік, який займається активною політичною діяльністю. Він достатньо давно в політиці, і зараз готується до виборів. Можливо він стане членом національних зборів країни. Політика-дуже брудна» справа, і сповнена вона дуже мерзенних і не хороших людей, які на все готові, що б прибрати зі свого шляху супротивника і досягти своєї мети. Кожен політик починає свою гру, заради отримання місця в парламенті, що забезпечить йому хороший життя. Незабаром незрозумілим чином, головний герой виявиться замішаний в обмані, який повністю змінить його життя.

І ось залишається приблизно місяць до початку виборів, як трапляється щось страшне для батьків. Тому як, дочка Ен-хон була викрадена невідомим чином. Час йде, а дівчинку так і не знайшли. Замішані були всі різні органи, але результатів так і не принесли. Що ж з нею сталося? А може вона вже мертва? У підсумку терпіння матері остаточно урвався, і вона почала самостійно до своїх особистих пошуків і розслідування. Але незабаром вона не помітить, як сама виявиться, заплутана в якоїсь брехні і обмані.

Ці таємниці стосуються не тільки її, але і її чоловіка і доньки. Головній героїні стає відомо багато фактів, які ніколи їй не були відомі. Фільм Секрету немає (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ген-мі
В ролях: Сон Е-джин, Кім Джу-хек, Сон Сон-чхан


загрузка...