загрузка...


Студенти одного з місцевих коледжів вирішують провести вихідні на природі в компанії своїх однолітків. Друзі орендували невеликий будиночок, який розташований в красивому місці на території акваторії Алігатора затоки. Вони вже знаходяться в передчутті веселих днів, вечірок і купання в озері. Насолоджуючись приємними вихідними, хлопці навіть не уявляють, що їх поїздка незабаром може стати справжнім кошмаром, вся справа в тому, що недалеко від берега оселилася страшна акула. Вона терпіти не може галасливих туристів, а тому відмінно знає, як розправитися з ними.

Студенти починають потроху втрачати товаришів, які купаються в озері. Один за одним хлопці стають жертвами акули. Ті, що вижили, боротимуться з акулою, адже на кону стоїть власне життя. Але чи вдасться їм знешкодити прісноводну акулу? Вся ця історія починалася дуже чудово, група молодих людей відправляється на відпочинок до затоки, в гості до своєї близької подруги. Неконтрольовані дорослими підлітки, величезна кількість алкоголю, наркотики, шикарний пляж і напівоголені дівчата, що ще може бути краще в житті. Фільм Щелепи 3D (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Уїк-енд вдався на славу, і п’яні підлітки відправляються, трохи охолоне в воду, вони граються і радіють життю, навіть не підозрюючи, які небезпеки таїть у собі глибина морської безодні, і що хто-те, що живе у воді вже давно запримітив безвідповідальних чоловічків, зовсім не замислюються про свою безпеку.

Режисер: Девід Р. Елліс
Актори: Сінква Воллс, Джоель Мур, Кріс Кармак, Джошуа Леонард, Кетрін МакФі, Алісса Діаз, Кріс Зілка, Донал Лог, Сара Пекстон, Дастін Мілліган

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress