Фільм Що тобі потрібно для життя (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дівчата — романтичні створення, які люблять красу і порядок у всьому. Наші ключові героїні не виявилися винятком, оскільки свою першу річницю відносин вони вирішили відзначити з розмахом. Головні героїні довго думали, куди відправитися для святкування такої важливої у їх житті події. Обговоривши всі деталі, дві особини жіночої статі приходять до рішення, що цей день вони хочуть провести наодинці один з одним і насолодитися природою. Ключові героїні проживали в красивому місті, за межами якого була неймовірна природа, гори, ліси і красиві пейзажі. Таким чином, любі вирішили відправитися на озеро, про яке мало хто знає з місцевих жителів.

Дівчата зібрали все найнеобхідніше і на кілька днів вирішили поїхати відпочити від міської суєти. Спершу все йшло за планом, вони насолоджувалися горами, сидячи на яких відкривався неймовірний вид на озеро і небо. Але зовсім скоро ситуація розгорнеться з несподіваного боку, оскільки дівчата виявляться втягнутими в отруйна зраду, яке змусить їх боротися за подальшу життя.

Юні особи зіткнулися обличчям до обличчя з небезпекою, з вини якої вони можуть і не повернутися додому цілими і неушкодженими. Фінал обіцяє бути непередбачуваним. Фільм Що тобі потрібно для життя (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Колін Минихан
Актори: Ганна Емілі Андерсон, Бріттані Аллен, Березня МакАйзек, Джої Клейн, Шарлотта Ліндсі Мэррон


загрузка...