загрузка...


В нинішній час не телеекранах з’являється все більше різних телешоу, в одних люди закохуються, в інших змагаються, а деякі, взагалі незрозуміло, навіщо були створені, ось про один з нових шоу розповість представлений фільм жахів «Шукачі могил». Невелика група людей на чолі з Ленсом Престоном, робить вигляд, що полює за привидами, і це, чесно кажучи, у них непогано виходить. Але незабаром рейтинги шоу починають падати, і щоб утримати глядача, героям пропонують провести ніч в старої, занедбаної лікарні для психічно хворих людей, чутки про привидів якої відомі далеко за межами цієї місцевості.

Герої проекту погоджуються на експеримент, і відправляються на нічліг в таємниче будинок, оповите мороком. Замкнені герої кінофільму, навіть не підозрювали з якими жахами їм доведеться зіткнутися в старої психіатричної лікарні. Фільм Шукачі могил (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже до цього, вони лише понарошку ганялися за привидами, яких успішно долали на радість глядачеві, а тут необхідно серйозно домагатися від істот паралельного світу, які готові негайно знищити непроханих гостей, які прийшли в їх обителі. Чи зможуть герої протистояти надприродним силам, і дожити до світанку?

Режисер: Колін Минихан, Брати Вішес, Стюарт Ортіз
В ролях: Шон Роджерсон, Мервін Мондесер, Ешлі Грызко, Бен Уілкінсон, Маккензі Грей, Хуан Ридингер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress