Фільм Швидкий шлях у твій череп (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ед і Еммі вже давно зустрічаються, справа йде до весілля, але перед відповідальним кроком вони вирішили добре провести час наодинці. Їм вже набридли пилові міста, в яких повно туристів і немає розваг. Тому це пара вирішила поїхати в самий занедбаний ліс, де не буде нікого, крім них. Саме там вони зможуть розслабитися і добре провести час, а в цьому їм допоможе алкоголь і гриби. Але гриби незвичайні. Вони викликають сильні галюцинації. Після їх прийому людині стає дуже добре, але наступного дня, він нічого не пам’ятає. Приїхавши в ліс, Ед знайшов одне гарне містечко, де буде зручно залишитися на ніч.

І ось, нарешті, вони почали пити і веселитися, але як тільки Еммі хотіла спробувати гриби, до них прийшов один ненормальний старий. З вигляду він був дуже неприємним. Весь його одяг був забруднений брудом, волосся розпатлане. Дідусь вирішив приєднатися до парочки, і вже через декілька хвилин їм набрид. Після цього хлопці вирішили від нього позбавитися, але не тут, то було. Цей ненормальний старий виявився служителям богам.

І щоб боги були задоволені, потрібно приносити їм жертви, тільки не тварин, а людей. Так, старий спіймав Ед і Еммі і вирішив, сто, саме вони будуть цією жертвою. Фільм Швидкий шлях у твій череп (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Michael Okum
В ролях: Підлогу С. Трейсі, Ліндсей Етвуд, Марк Аарон, Clint Riffo, Katie Royer, Карен Телиха, Дон Янан


загрузка...