Фільм Сіджин 4 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Жити окремо від родичів мріють всі сімейні пари, але вдається це зробити далеко не всім. Комусь не вистачає грошей для придбання власного житла, а хтось просто не здатна відірватися від батьків. Головні герої цього турецького хоррора — сімейство Їлмаз — спочатку мешкало незалежно. Чоловік з дружиною виховували спільних дітей, і не потребували грошової підтримки. Але щастя тривало не вічно, і одного разу подружжя зіткнулися з серйозними фінансовими проблемами. Ці труднощі з доходами позбавили їх можливості оплачувати дах над головою.

Щоб не опинитися на вулиці, герої вирішили переїхати в великий особняк, займаний старої бабусею. Згадавши про бабусі, родичі поспішили зібрати речі, і поквапитися з переїздом. Більш того, літня жінка жила на самоті, і нікому було за нею доглядати. Чисто фізично дама не могла себе обслуговувати, до того ж її психічне здоров’я теж залишала бажати кращого. Фільм Сіджин 4 (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З-за фінансових труднощів сім’я з дітьми доводиться переїхати в будинок бабусі, яка живе одна у великому будинку. От тільки, чи живе вона там насправді не одна, адже її будинок — ще й гробниця покійного чоловіка.

Режисер: Алпер Местчі
Актори: Себахат Адалар, Мана Алкой, Мерве Ейтс, Мухаммет Саліх Гонюлтас, Ківілцім Кайя, Аднан Коч, Ясемін Курттекін, Мірза Метін, Аслі Сельва


загрузка...