Сюжет «7 сестер» розвивається в недалекому майбутньому. І це майбутнє не таке світле, як хотілося б. Гряде перенаселення. Критична позначка вже досягнута. Якщо нічого не зробити, то незабаром люди почнуть знищувати один одного, тому що ресурсів на всіх не вистачить. Люди почнуть вмирати від голоду і воєн. Здавалося б, виходу немає, але влада побачила його в законі, який забороняв сім’ям заводити більше однієї дитини. Якщо сімейна пара порушить цей закон, то буде жорстоко покарана. Багато людей були в сказі від такого нововведення, але підкорятися доведеться.

Якщо ж його порушити, то це призведе до сумних наслідків. Головні герої ось уже який рік намагаються завести дитину, але у них нічого не виходить. Вже надія втрачена, але одного разу трапляється диво і в родині народжується цілих сім близнят. Пара наважується залишити дітей, приховавши факт їхнього народження. Цей вчинок може привести до гнітючим наслідків. Близнята дуже схожі один на одного, лише незначні відмінності можуть видати їх. Фільм Сім сестер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щоб не потрапити в халепу, пара створює спеціальні правила, за якими кожна з дівчаток може вийти на вулицю тільки в свій день. Але незабаром виходить так, що одна з сестер пропадає, порушивши всю систему існування сім’ї.

Режисер: Томмі Віркола
В ролях: Лара Декаро, Еппе Леурсен, Пол Сверре Валхейм Хаген, Віллем Дефо, Нумі Рапас, Марван Кензарі, Крістіан Рубек, Гленн Клоуз, Роберт Вагнер, Адетоміва єдунів


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress