Фільм Скам’янілість (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія розгортається навколо подружньої пари, яка зіткнулася з кризою у відносинах, останнім часом вони занадто багато скандалили і ніяк не могли знайти спільну мову. Саме тому герої вирушили у подорож для того, щоб відшукати мальовничий будинок на півдні Франції і зупиниться там. Хлопці були впевнені що далеко від міської суєти зможуть розібратися у своїх особистих проблемах і налагодити стосунки. І ось під час відпочинку прогулюючись по лісі хлопці знайомляться з американцем і чарівною дівчиною. Головна героїня фільму вирішила покликати цих хлопців в гості, щоб хоч трохи розбавити буденність.

Але вони навіть уявити собі не могли яку помилку вони здійснюють, через зовсім небагато часу не тільки в їх відносинах, але і в житті настануть серйозні зміни. Ще зовсім небагато часу після того як гості переступили поріг, в житті героїв почали наступати серйозні зміни і ці зміни вже незворотні. То що станеться з ними назавжди змінить життя і погляд на неї.

До такого повороту подій хлопці не були готові, але тепер їм нічого не залишається робити як змиритися з цим адже назад вже не повернути. Фільм Скам’янілість (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Уолкер
В ролях: Джон Секвілл, Едіт Буковиц, Карла Юрі, Грант Мастерс


загрузка...