загрузка...


Шістьох незнайомців за випадковим збігом обставин одного разу доля зводить одночасно в одному місті, званому Уобука, який є слаборозвиненим портовим поселенням, мають слабку інфраструктуру і повна відсутність будь-яких перспектив. Проте з певних причин, раніше незнайомі люди прибувають саме сюди. У міській адміністрації недавно прибулих, новоявлених городян радо зустрічає офіційний представник місцевого керівництва. Одночасно відбуваються інші події, які надалі вплинули на наслідки непередбаченої зустрічі. У рідне, давно покинуте містечко, що розкинулося на морському узбережжі, повертається Фумі.

Він добре знає одного з приїжджих, колись колишні однокласники разом відвідували тут школу, тому мають безліч спільних дитячих спогадів про кумедні події і цікаві випадки. Чоловік помічає деякі дивацтва в поведінці прибулих в порт чужинців і адміністративного службовця, що зустрічає з якихось причин особисто незвичайних гостей. Фумі починає стежити за чиновником, намагаючись з’ясувати справжні причини відбуваються сумнівних подій, що викликають певну настороженість. Фільм Скіфський агнець (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром з’ясовується, що в раніше спокійне містечко прибула компанія колишніх ув’язнених, які відбули різної тривалості покарання в тюремній камері за скоєні злочини. Нещодавно їх звільнили умовно-достроково за різні заслуги, активну позицію та зразкову поведінку.

Режисер: Дайхаті Йосіда
В ролях: Ре Нисикидо, Фумино Кімура, Кадзукі Кітамура, Сінго Мидзусава, Юка, Мікако Ітікава

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress