Маленький хлопчик не міг зрозуміти, що відбувалося. Раптом біля будівлі, де працював його батько зупинилося декілька поліцейських машин, з яких висипали копи, які кинулися всередину. Малюк нічого не знав про те, що відбувалося всередині, тут до нього прибіг закривавлений чоловік, вибачився перед ним, сказав, що любов здатна перемогти смерть, а потім викинувся з вікна. Поліцейські не стали займатися перекладанням туш, яких було безліч в цій будівлі, адже воно являло собою бойню, вони відразу попрямували до підвалу, де і знайшли частини тіл людей.

Після такої страшної знахідки бойня була закрита, спершу планувалося, що її пізніше відкриють, а цього так і не сталося. Алекс щось чув про ту історію, але в подробиці він не вникав, як тільки він побачив це місце, то відразу подумав, що його можна перетворити в лофт, куди б варто було поселити людей, які б платили гроші за проживання, дозволивши герою тільки повернути те, що він вклав у цю будівлю, а й почати заробляти. Непросто довелося Алексу, коли він почав приводити кімнати в порядок, але коли майже всі було зроблено, цей чоловік став запрошувати людей оглянути кілька номерів. Герой вмів переконувати, та й було йому чим похвалитися. Крім того, що ремонт був дійсно непоганий, так ще в кожній кімнаті підтримувалася комфортна температура для кожного мешканця, а ще всім без винятку можна було керувати, сказавши кілька слів. Інформація про це місце швидко поширилася, незабаром всі кімнати були зайняті, але якщо Алекса це радувало, то його знайомого історика зовсім немає.

Цей немолодий чоловік неодноразово говорив про те, що в такому страшному місці люди не повинні жити, на що Алекс реагував з посмішкою. Довго порадіти він не зміг, так як в будинку почали відбуватися страшні речі. Фільм Склеп (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крейг Мосс
В ролях: Енді Фавро, Ерік скринь Харві, Елден Таб Сігел, Даніель Лаудер, Каллум Блу, Патрік М. Уолш, Макензі Мосс, Джо Кірі, Кейт Ліндер, Надін Веласкес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress