Фільм Скринька (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня містичного фільму жахів «Скринька» онлайн, втомилася від нескінченних образ з боку озлоблених успішних однолітків. Вона б і сама не проти увійти в шкільну еліту, але звичайної за всіма параметром дівчині немає місця серед багатих і красивих ровесників. Більш того, вони вважають Клейр не вартим уваги порожнім місцем, або ж заслуговує жорстокого осуду і жартів об’єктом, який стерпить будь-які підліткові витівки, що відрізняються особливим байдужістю і підлістю.

Школярка не вірить власній удачі, коли отримує від батька незвичайний подарунок у вигляді згортка, всередині якого знаходиться старовинна шкатулка, явно має давню і захоплюючу історію свого створення. На її поверхні можна побачити не тільки витіюваті візерунки, але також таємничий напис, яка говорить «7 бажань». В цей же день терпінню Клейр приходить кінець, адже її разом з велосипедом збиває красуня Дарсі, яка навіть не думає зменшувати хід машини після аварії, що сталася. Блондинка лише гнівно кричить у вікно прокльони про те, що на її шляху з’являються всякі мерзенні комахи, що заважають спокійній їзді. В цей же вечір ображена старшокласниця вирішує поекспериментувати і загадує своє перше заповітне бажання: «Нехай Дарсі Чедман згниє заживо». Вранці стає відомо, що шкатулка дійсно чарівна, адже Дарсі отримує своє по заслугам.

Блондинка прокидається від дивного свербіння в нозі, і, пріспустів довгий гольфик бачить, що частина її ноги перетворилася в гниле м’ясо. Теж саме відбулося і з ще недавно красивим обличчям, яке тепер нагадує обличчя згнилі в могилі трупа. Радості Клейр немає меж… Фільм Скринька (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Р. Леонетті
В ролях: Шерілін Фенн, Джої Кінг, Райан Філіп, Елізабет Рем, Шеннон Пёрсер, Кі Хонг Лі, Сідні Парк, Мішель Олександр, Еліс Лі, Реган Реворд


загрузка...