По водах Тихого океану, майже в тисячі кілометрів від суші, рухалося невелике судно, на борту якого перебував екіпаж, що складається тільки з жінок. Команда виконувала важливу і потрібну місію, вистежуючи рибальські траулери, що займаються нелегальним бізнесом. Вони наздоганяли корабель, який в тумані могли втратити. Щоб цього не сталося, слід було вистрілити датчиком і причепити його на палубу чужого судна. У цей момент двигун почав зупинятися, а з боку човна пролунали постріли.

Рятуючись від куль дівчата сховалися в каютах. Механік Рости намагалася впоратися з проблемою в машинному відділенні. В екіпажі були новачки, яким небезпечна пригода зовсім не подобалося. Іхтіологу, якого університет послав для акредитації, стало погано. Фільм Смерть у воді (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Жінка розуміла, що не витримає три місяці подібної тортури морською хворобою. Раптом їй здалося, що у воді вона побачила людину. Капітан наказав спустити шлюпку, не здогадуючись, що попалася в підступно розставлену пастку.

Режисер: Sheldon Wilson
Актори: Brandon Auret, Nikohl Boosheri, Nicole Fortuin, Bianca Simone Mannie, Skye Russell, Таня ван Граан, Christia Visser, Amy Louise Wilson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress