Гостросюжетний фільм жахів розповість про діяльність водія таксі, який потрапив у складні обставини. Його чекала доля смертельної поїздки. Ця ніч залишиться в пам’яті чоловіка як найжахливіша, якщо, звичайно, він зможе її пережити. Спочатку все йшло як зазвичай. Він лише виконував свою роботу, не турбуючись про наслідки. Коли ж черговий клієнт сів до нього в автомобіль, таксист зрозумів, що він несе небезпеку. Вся справа в тому, що клієнт є психічно неврівноваженим. Він веде себе дійсно дивно, але найголовніше, що має особисті погляди на все, що відбувається.

Моральний кодекс водія анітрохи не збігається з тим, що несе в собі безжалісний злочинець. Протистояння набирає серйозних обертів, і здається, що нічого не здатне зупинити майбутню біду. Маніяк бажає розправитися з черговою жертвою, отримуючи задоволення від нових вбивств.

Водій Убер переживає ніч жаху після того, як підібрав садистського вбивцю, який змушує його брати участь у серії жорстоких і збочених дорожніх ігор. Фільм Смертельна поїздка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ельгін Кехілл
В ролях: Джазз Коупленд, Джо Босиан, Stevan Carson, Рон Буркхардт, Scott Croushore, Amirah Griffin

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress