Немолодий чоловік в області психіатрії працює багато років. За час багаторічного, плідної праці він заробив репутацію висококваліфікованого фахівця, здатного надати необхідну допомогу пацієнтам, що мають непередбачувані психологічні відхилення, що вимагають професійного втручання. Черговим відвідувачем авторитетного доктора стає детектив, теж володіє високим рівнем професіоналізму. За тривалий період служби в поліції відмінна інтуїція у нього виробилася, неодноразово допомагає в розслідуванні підступних, заплутаних злочинів. Незвичайний пацієнт не випадково опинився в кабінеті загальновизнаного фахівця.

Його прихід не пов’язаний з проблемами психічного здоров’я. З деяких пір з’явилися у слідчого об’єктивні причини підозрювати відомого психіатра в причетності до страшних, протизаконних вчинків. Інтуїція в черговий раз навела поліцейського на правильний слід, оскільки психіатр майстерно приховує під маскою законослухняного громадянина властиву йому кровожерливу сутність.

Щоб відкрити громадськості справжнє обличчя лиходія, детективові належить дуже складне виконати і небезпечне розслідування. Фільм Смертельна сповідь (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стюарт Пол
В ролях: Р. Майкл Гівенс, Алекс Трюхітт, Періс Ділан, тім Декс, Луна Ріоуміна, Ленні Розенберг, Francesca Phillips, Brandon Menchen, Conner Floyd

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress