загрузка...


У центрі сюжету класичного трилера виявляється молода жінка, мама, яка вирішила поміняти своє місце проживання і тому разом зі своїм чоловіком залишають галасливий мегаполіс. Переїхавши в тихий і скромний передмістя, герої щиро сподівалися на те, що в їх житті ніколи не будуть відбуватися жахливі події, адже за розповідями місцевих в цих краях нічого подібного не відбувається. Але чи варто довіряти всім цим людям? Випадковим чином Рейчел зауважує, що в будинку сусідів починають відбуватися вкрай дивні дії.

Але, як подібного може бути, особливо, якщо справа стосується самотньої жінки, що нудьгує за своєю молодості? Буквально за кілька днів та сама тиха сусідка нашої молодої пари перетворюється в шалений істота, яке вкрай небезпечно для життя оточуючих. Рейчел намагається переконати чоловіка в тому, що залишатися в містечку небезпечно і тому їм терміново потрібно покинути свій будинок, однак чоловік Рейчел не вірить у все розказане нашою героїнею і всю провину перекладає на стрес через переїзду, не підозрюючи про те, що буквально за стінкою таїться суще зло. І ось, приходить час, коли життя Рейчел виявляється під великою загрозою і єдиний на кого вона може розраховувати, так це на саму себе.

Чи виживе дівчина в такому небезпечному для нормальних людей місці? Зморив фільм онлайн безкоштовно і тоді Ви знайдете відповіді на всі питання, що цікавлять. Фільм Смертельне сусідство (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Andrew Cymek
У ролях: Сара Мітіч, Крістіан Бруун, Ніл Уайтлі, Бриджитт Кінгслі, Нола Аугустсон, Ліза Нортон, Едріенн Меррелл, Джим Чад, Manuela Casinha

загрузка...