Лів явно не очікувала того, що не прокинеться у своїй квартирі і поруч виявить важко пораненого друга. На щастя, пояснення вона отримувала відразу. Вся справа полягає в катастрофі біологічного походження. Через аварії в одне лабораторії, на свободу вирвався страшний вірус, що знищує все живе на своєму шляху. Жертвами цієї напасті, стало безліч людей і судячи по всьому, вірус зупинитися тільки тоді, коли вимруть всі. Опинилися герої у свого сусіда в квартирі. Цей сусід судячи з усього, цілком знайомий з біологією і подібними подіями. Його житло обладнане всіма можливими заходами обережності і фільтрації повітря.

Вони знаходяться в безпеці, до тих пір, поки не залишать це місце. Власне сусід, дуже переконливий, а причина їх порятунку була банальною можливості. Вони в момент аварії, були поруч і цей чоловік просто вирішив їм допомогти. Так власне і почалася їх нове життя в ув’язненні від навколишнього світу. Тут можна жити багато років, адже фактично вони знаходяться в притулку. Фільм Смертоносне пробудження (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тільки от з часом Лів і Лекс стали розуміти, що можливо їх обманюють. Можливо, там немає ніякої загрози і вони стали жертвами досить дивного і хитромудрого викрадача з незрозумілими намірами.

Режисер: Богдана Віра Лоренц
Актори: Аліса Двіер, Гец Шульте, Максиміліан Мейер-Бретшнайдер, Джефф Уілбуш, Мелані Коглер, Лаура Вельман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress