Джулія більше не може жити в своїй квартирі, яка кожен день просто зводить дівчину з розуму. Люблячий хлопець, всіляко намагається підтримати її і переконати в тому, що бояться насправді нічого. Умовляючи Джулію звернеться за допомогою до професіонала, він отримує відмову. Під час минулої спалаху необґрунтованих галюцинацій, їй не особливо допомогли. Тепер, коли це знову почало відбуватися, дівчина твердо впевнена в марності таких консультацій. Вирішивши діяти по іншому, головна героїня збирає речі і переїжджає на нову квартиру в Лос-Анджелесі.

Перші кілька тижнів, які проходять в пошуках роботи і частково в обіймах коханого, не віщують лиха. В надії, що все найгірше нарешті залишилося позаду, Джулія раділа нового життя. Поступово забуваючи ті моторошні дні, головна героїня була повергнута в шок. Те, від чого вона бігла, її знову спіткало. Сталося це ввечері, за дверима спальні почулися чиїсь кроки і промайнула тінь. Підстрибнувши на ліжку, Джулія налякала свого хлопця, який відразу все зрозумів. Наляканий побаченим, вона обхопила коліна руками і тремтіла, як осиковий лист.

Таки кляті демони не залишили її і зараз намеры з новою силою атакувати дівчину. Чому це відбувається, чим закінчиться для Джулії і хто в усьому винен? Фільм Смертоносні галюцинації 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Надін Сума
В ролях: Хейлі Дафф, Майк Файоль, Тері Поло, Луїс Менділор, Меліса Марс, Майкл Рене Уолтон, Стівен Браун, Хосе Росете, Cheryl Anderson, С. Перрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress