Фільм Сомнія (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Назви цього фільму «Сомнія» не випадкове, тому що назва відображає картину всього фільму. Сомния — від слова сон, саме зі сном маленького хлопчика, з яким сталася дуже жахлива історія пов’язаний сюжет фільму. У нього в авто-катастрофі загинули батьки, після чого бідний хлопчик залишився сиротою і відправився в дитбудинок. Через деякий час здавалося б життя по-тихоньку налагоджувалося, оскільки бідолаху усиновили нові батьки і у нього з’явився новий будинок, для яких він повинен був стати новим щастям.

Але юнак не міг спокійно спати і кожну ніч він терпів знущання у вигляді жахливих і кошмарних сновидінь, які дивним чином ставали реальними. Тепер проблеми хлопчаки, стали проблемами нових батьків, які були стурбовані тим, що відбувається з їхнім сином. Хлопчиськові не позаздриш, адже сни мали властивості збуватися.

Про те як і хто допомагав осиротілого бідоласі і як він справлявся з жахливими сновидіннями ви побачите в цьому захоплюючому фільмі жахів. Фільм Сомнія (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майк Флэнеган
В ролях: Джейкоб Трембле, Аннабет Гіш, Кейт Босворт, Томас Джейн, Скотті Томпсон, Деш Майок, Джей Карнс, Кайла Дівер, Ленс Е. Ніколс, Аврора Блу


загрузка...