Фільм Спліт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кевін молодий і досить своєрідний хлопець і він дуже хворий, так як в його свідомості знаходяться відразу двадцять з гаком абсолютно різних образів, і в них він творить найжахливіші злочини, тому він небезпечний і його вчинки неможливо передбачити. У Кевіна унікальна хвороба, якої складно підібрати певну назву, тому можна тільки роз’яснити, він може бути і жінкою, і так само чоловіками і навіть дітьми. Це щось схоже на роздвоєння особистості, якби не брати до уваги того факту, що він з легкістю змінює свою оболонку стільки раз.

І з кожних своїх двох десятків образів він може перебувати, але все ролі які він виконують дуже сильно відрізняються один від одного, але ніхто так і не може пояснити яка саме темна сила змушує хлопця зануритися в цей дуже дивний світ. Але крім цього дуже часто головний герой робить найнебезпечніші дії, і він активно прагне до своєї поставленому завданню. І одного разу одна з його внутрішніх особистостей робить йому наказ, і тепер йому необхідно вкрасти трьох молодих дівчат знаходяться в підлітковому віці, а потім замкнути їх у підвалі знаходиться глибоко під землею. Незабаром Кевін застосовує жіночий образ і вливається в компанію молодих подруг, і він намагається вселити переляканим дівчатам, що поки він знаходиться в образі жінки з ними нічого страшного не станеться, і що в цьому місці вони знаходяться в цілковитій безпеці. Але при цьому він також попереджає, що їм варто побоюватися того моменту, якщо раптом в ньому прокинеться страшне прояв його безумства, якого він навал Звіром.

Цей Звір може повністю заволодіти розумом хлопця і тоді він почне здійснювати найбожевільніші вчинки, і тільки тоді коли він повністю вгамує свій голод, він знову засне на деякий час. І тепер дівчатам треба зрозуміти, що необхідно зробити для того, щоб ця істота не прокинулося. Але вони насправді не знають про те, що ця жінка і є їх викрадачем. Фільм Спліт (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: М. Найт Шьямалан
Актори: Аня Тейлор-Джой, Бред Уільям Хенке, Себастьян Арселус, Джеймс МакЕвой, Хейлі Лу Річардсон, Кім Директор, Джессіка Сула, Стерлінг К. Браун, Лайн Рені, Бетті Баклі


загрузка...