Фільм Сплячий агент (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Сплячий агент» 2018 дивитися в хорошій якості. Головна героїня кінокартини вже сім років перебуває в шлюбі. Вона шалено мріє про дитину, але після чергового викидня і річниці весілля її життя кардинально зміниться. Вона починає розуміти, що відбувається щось недобре. Дівчина підозрює свого чоловіка у обмані, і тепер їй потрібно бути готовою до найнесподіванішою правді. Незабаром молодий є винуватцем аварії, і виявляється на лікарняному ліжку в комі.

Дженніфер дізнається, що її чоловік весь цей час видавав себе за іншу людину і вів подвійне життя. Чи вдасться їй докопатися до істини і отримати відповіді на питання, що цікавлять? Після викидня і семирічної річниці шлюбу Дженніфер ловить свого чоловіка на незначній брехні, але коли він потрапляє в лікарню і лежить в комі після аварії, події починають розгортатися в шаленому темпі.

I Дженніфер дізнається, що її чоловік не той, за кого себе видає, і вона зовсім не знає людини, з яким прожила стільки років… Фільм Сплячий агент (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Філіп Ганьон
В ролях: Кара Кіллмер, Бретт Донахью, Мілен Робік, Раїса Кондраков, Джо Кобден, Марк Камачо, Барбара Гордон, Деніел Кину, Ніл Кроетч, Ліза Бронвін Мур


загрузка...