Фільм Спокушена сусідом (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Напряженный триллер «Спокушена сусідом» ведет речь о матери-одиночке по имени Сара. Однажды она решила переехать жить на городскую окраину, где стала встречаться с местным пожарным. Между тем она оказалась под прицелом крайне навязчивого соседа-сторожа, который всеми силами пытается ей доказать, что только он сможет защитить Сару… но при этом он сам представляет для неё опасность. Сюжет фільму акцентований на матері-одиначці на ім’я Сара, яка одного разу переїхала жити на околиці міста і там стала зустрічатися з пожежником.

Але трохи пізніше вона виявилася метою для дуже нав’язливого сусіда-сторожа, який намагається їй довести, що тільки він зможе її захистити… хоча і сам становить небезпеку. Одна мати Сара нещодавно переїхала в передмістя. Вона зустрічає місцевого пожежника і починає зустрічатися з ним.

Через деякий час у них зав’язуються стосунки і Сара виявляє, що є хтось інший, хто спостерігає за нею. Цей психопат їх сусід, у якого є все, щоб знищити Сару. Фільм Спокушена сусідом (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сем Ірвін
Актори: Бет Бродерік, Сьєрра Маккормік, Андреа Богарт, Рейган Пастернак, Тревор Ст. Джон, Джилл Ларсон, Рокі Майерс, Сем Ірвін, Стівен А. Міллер, Сара Клівленд


загрузка...