Фільм Сторонній (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Штат Орегон – прекрасне і спокійне містечко. Але, на жаль, часом погодні умови зовсім не тішать місцевих жителів, благо всі вже звикли, що в один момент може почати шторм, або ж ще гірше. І ось, в черговий раз городяни дізнаються про шторм – як виявилося, він буде одним з найсильніших за останній час. В таку погоду на вулицях міста абсолютна порожнеча, адже вибиратися зі своєї квартири смертельно небезпечно. У такі моменти люди бачать свою квартиру як фортеця, в якій завжди можна сховатися і пережити важкі часи.

Головна героїня – молода дівчина, яка шторм теж вирішила пережити у своїй квартирі, сподіваючись, що найближчим часом вона закінчиться, і вона зможе зайнятися своїми звичними справами. Нічого не віщувало біди, героїня планувала провести спокійний вечір на самоті зі своїми думками. Однак, якимось чином жорстокого маніяка вдалося проникнути в її квартиру, про що поки дівчина навіть не підозрює. Попереду молоду особу чекає дійсно страшна ніч.

І найжахливіше, що зараз їй тікати нікуди – на вулицю вибратися і попросити в кого допомоги не вийде. Доведеться зіткнутися з маніяком у своїй квартирі… Фільм Сторонній (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Тревіс Зарівни
В ролях: Стівен Бэкингэм, Тереза Дечер, Луїз Лінтон, Сюзанна Марс, Мері МаДональд-Льюїс, Мобі, Зек Майерс, Джон Робінсон, Аарон Трейнор, Ire Wardlaw


загрузка...