Фільм Страшні історії піжамної вечірки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжету опиняється кілька кращих подруг, які вирішивши дуже яскраво і незабутньо провести час, збираються влаштувати так звану піжамну вечірку. Молоді дівчата вирішують зустрітися в будинку однієї з подруг, набрали побільше їжі та випивки, і мають намір дуже добре і весело провести час. Коли ж їжа і випивка закінчилися, і вони розуміють що починають нудьгувати, дівчата вирішують скрасити своє перебування страшними і похмурими розповідями, і полоскотати один одному нерви, розповівши самі страшні історії.

Одна з подруг вирішує розповісти історію про серійного маніяка, який увірвавшись на одну з вечірок влаштовує справжню криваву бійню, вбиваючи підлітків одного за іншим. Друга подруга розповідає історію про збожеволілої сім’ї канібалів, яка проживаючи неподалік від маленького містечка, вбивала місцевих жителів з необережності забрели в їх володіння. Третя ж подруга розповіла про вечірку вампірів, які влаштовують справжню криваву оргію і торги живими людьми, впиваючись їх страхом і беззахисністю. Фільм Страшні історії піжамної вечірки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А незабаром дівчата починають розуміти що герої їх страшних історій якимось чином оживають, і оточивши їх дім з усіх сторін, вирішують влаштувати дівчатам справжній кошмар, а ті зачинившись у квартирі розуміють що їм навряд чи вдасться дожити до ранку.

Режисер: Джон Джонсон, Джонатан Муді, Майк Вілсон
В ролях: Фарон Браун, Рассел А. Брайан, Takiah Coleman, Бріттані Коллі, Генрі Д Алонзо, Лорен Доусон, Jessica Dole, Хезер Дорфф, Jay Gates, Джекі Хол


загрузка...