Фільм Страх глибини (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кейт давно збиралася у відпустку, а тут у неї трапилася нагода кудись йти, ось, не думаючи довго, вона запросила з собою сестру на ім’я Ліза, яка з радістю погодилася скласти їй компанію. Дівчата поїхали в Мексику, де зняли номер у готелі, а після весело проводили час, купаючись в басейні і загоряючи, а коли однією вночі Кейт не змогла знайти в кімнаті сестру, вона вийшла на вулицю, де і виявила Лізу. Ця дівчина плакала і сказала, що нікому не сказала про те, що її хлопець Стюарт кинув її і вже збирає свої речі, щоб переїхати. Кейт постаралася заспокоїти сестру, а коли їй стало відомо, що цей хлопчина залишив Лізу, так як з нею нудно, вона вирішила, що зробить все можливе, щоб підняти настрій сестрі після розриву.

Насамперед вона наказала Лізі одягатися, після чого дівчата пішли пити і танцювати. Вони познайомилися з двома хлопцями, які розповіли героїням про чудовому способі провести час. Хлопці розповіли про те, що можна взяти в оренду невеликий корабель, знайти місце, де живуть білі акули, після чого треба спуститися під воду в клітці. Хлопці запевняли, що це абсолютно безпечно, а коли вони сказали, що це задоволення обійдеться всього в 200 доларів, Кейт загорілася бажанням спробувати. Їй довелося трохи повмовляти сестру, адже Ліза не була впевнена, що варто це робити, адже вона навіть пірнати не вміє, а коли це зробити вдалося, дівчата домовилися з хлопцями про місце зустрічі. Незабаром хлопці зустрінуть героїнь і познайомлять їх з капітаном корабля, а коли вся компанія добереться до місця, першими спустяться хлопці, попередньо підманула хижаків тельбухами, а після настане черга Кейт і Лізи.

Спочатку все буде йти чудово, Ліза забуде про всі свої страхи, в повній мірі насолоджуючись навколишньою красою, а коли дівчат почнуть піднімати, зламається лебідка, а клітина з героїнями всередині виявиться на дні. Фільм Страх глибини (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Йоханнес Робертс
В ролях: Сантьяго Сегура, Алекс Мансіла, Меттью Модайн, Яни Геллман, Клер Холт, Менді Мур, Кріс Дж. Джонсон


загрузка...