Фільм Страх темряви (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Випускниця інституту психології Сара Фейтфул вчилася на відмінно. Вона з успіхом закінчила навчальний заклад і приступила до роботи. Спочатку все йшло нормально, але скоро почалося завдання, яке не під силу виконати навіть їй. Поліцейські приїжджають на виклик. У будинку сталося вбивство молодої людини. Все навколо залито його кров’ю. Але самого тіла немає. І невідомо куди воно поділося. Зате поруч знаходять дівчину на ім’я Скай Вільямс. Вона в стані заціпеніння. «Страх темряви» змушує її боятися. Зрозуміло, основні підозри падають саме на неї.

Правоохоронці намагаються вибити з неї показання, але вона постійно мовчить. Глибокий шок не дозволяє героїні сказати жодного слова. Тоді в справу вступає Сара. Вона постарається налагодити контакт з підозрюваної. Звичайні психологічні прийоми не мають успіху. Скай замкнута, мовчазна, вона ніби щось приховує. Але що саме, це необхідно з’ясувати. Для того, щоб докопатися до істини, їй належить проникнути в глибини підсвідомості своєї пацієнтки. Але вона навіть не підозрює, які страшні речі можна там знайти. Коли потерпілу виявили на місці злочину, то відразу взяли аналізи крові. У неї не було виявлено наркотичних речовин або алкоголю. Тим не менш, вона була неадекватною. Коли доктор ввела в гіпноз, то була вражена початковим подіям в цілому ланцюжку. Все почалося з дитинства персонажа. Її турбували кошмари. Через це дівчинка часто скаржилася батькам, але вони не могли її заспокоїти. Тому у неї з’явився уявний друг.

Але точно таке ж істота була вигаданим приятелем і психолог. Поступово послідовність подій відновлюється, і лікар знаходить масу збігів у власному житті і долі. Крок за кроком вона приходить до страшних висновків, які стануть ключем до розгадки. Фільм Страх темряви (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістофер Фітчетт
Актори: Пенелопа Мітчелл, Мейв Дермоді, Аарон Педерсен, Деміен Гарві, Марк Леонард Вінтер, Крістофер Соммерс, Пол Бішоп, Денні Болдуін, Данниелла Маркович, Джейкоб Ірвін


загрузка...