загрузка...


Сюжетна лінія фільму розвивається в ніч, коли настало свято Хеллоуїн. Багато хто знає, що саме в цей день часто відбуваються загадкові і дивні події. До того ж не виключені вбивства і зникнення людей. Головні героїні дві дівчини молодого віку. Якраз в цей свято вони вирішили розслабитися. Попередньо дами злегка випили і потім вирушили в піцерію, щоб перекусити і протверезіти. Адже комусь необхідно сісти за кермо автомобіля. Після того, як дівчата вийшли на вулицю, на них чекала неприємність. Колесо машини виявилося проколоте.

Недовго думаючи, одна подружка подзвонила своєї сестри, щоб та забрала їх. Очікувати довелося не дуже довго. Сестра прибула на місце, нічого підозрілого не відбувалося. Але пізніше стало ясно, що в місті став орудувати клоун-вбивця. Його жертвами виявилися саме три дівиці. Клоун не зупиняється, він вбиває всіх, кого тільки зустріне. Тепер доведеться гарненько обміркувати, що ж робити. Часу залишається дуже мало, вбивця на підході. Щоб йому протистояти, треба підготуватися.

В іншому випадку дівчат просто вб’ють. Як подружки надійдуть в ситуації, що склалася? Чи вдасться їм вибратися живими? Фільм Страхітливий (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деміен Леоне
Актори: Катрін Коркоран, Дженна Кенелл, Маргарет Рід, пуйа Мохсені, Сільвія Вардашка, Кеті Магвайр, Саманта Скаффіді, Ерік Самора, Джино Кафареллі, Девід Ховард Торнтон

загрузка...