Молоді люди, які є хорошими приятелями, чия дружба триває вже багато років, втомилися від сірих і нудних буднів. Вони ходять на службу, але це і стає причиною поганого настрою. Головні герої мріють про відпочинок, під час якого вони зможуть зануритися в божевільні розваги, а також відвідати незвідані місця. Товариші вибирають день, в який зможуть здійснити мрію, а після приймають рішення відправитися в подорож на автомобілі. Здається, що може статися з людьми, які готові весело провести час в компанії друзів, але доля любить підносити жахливі сюрпризи, і незабаром головні герої опиняються в смертельній небезпеці.

Вони проклали маршрут подорожі, і, здається, їх плани не повинні бути порушені, однак відбувається неприємність, яка змушує їх опинитися на межі життя і смерті. Прокол шини — невже це настільки страшно? Здається, немає нічого простіше, ніж поміняти колесо і продовжити подорож, однак у цей момент, божевільний снайпер, що знаходиться неподалік, прийняв рішення зробити мішенями молодих людей, що випадково опинилися на пустельній дорозі.

Головні герої не думають про втечу, оскільки розуміють, що будь-який рух може коштувати їм життя. Вони намагаються розробити план, який допоможе їм вийти цілими і неушкодженими з цієї жахливої ситуації. Фільм Стрільба по мішенях (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рюхей Кітамура
В ролях: Kelly Conaire, Стефані Пірсон, Rod Hernandez, Anthony Kirlew, Алекса Еймс, Джейсон Тобіаш, Aion Boyd, Eric Matuschek, Икуми Есимацу, Hana Burson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress