Юній Сюзі Боэнн довелося звикати до нової балетній школі після переїзду її сім’ї з Америки в Берлін. Інший заклад з першого ж дня викликало у чутливої душі дівчинки дивні відчуття. Але вибирати їй було не з чого, тому довелося звикати до змін. Незабаром Сюзі довелося переконатися в правильності своїх підозр. У перші дні перебування у школі, юна балерина зіткнулася з жахливим вбивством однієї з учениць. За дивним збігом обставин вона зустрілася з майбутньою жертвою на вході в школу. Переляканий вигляд дівчини тоді налякав Сюзі, але вона не змогла знайти цьому гідне логічне пояснення.

Тому коли всім стало відомо про те, що трапилося, міс Боэнн всерйоз перейнялася самостійним розслідуванням. Вона не могла без дій сидіти на місці, тим більш, що дивні події продовжилися. Вчителі в школі були озлобленими, учениці заляканими, а містичні збіги продовжували виявлятися. І незабаром кількість жертв невідомого злочинця знову поповнилося.

Тому Сюзі повинна була зробити все можливе задля вирішення глобальної проблеми та власної безпеки. В іншому випадку все могло бути ще гірше, страшніше і небезпечніше. Фільм Суспірія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лука Гуаданьіно
В ролях: Дакота Джонсон, Тільда Суїнтон, Міа Гот, Інгрід Кавен, Лутц Эберсдорф, Ангела Вінклер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress