загрузка...


У героїні фільму за дивних обставин гине рідний брат. Це подія перевертає все життя і сильно впливає на дівчину. Тепер її переслідують моторошні нічні кошмари, реалістичність яких змушує відчувати страх. Не в змозі впорається самої з подібними сновидіннями, вона звертається за допомогою до фахівців в цій області. В надії позбавиться від тривожного недуги героїня відправляється в Інститут сомнології. Метод, яким тут допомагають пацієнтам, викликає підозри — це введення в усвідомлене сновидіння.

Але бажання повернутися до спокійного життя все таки сильніше всіх побоювань. В іншій реальності може статися абсолютно все і впорається з цим судилося не кожному. Дівчині належить зрозуміти чому все відбувається саме з нею, чому загинув її брат, як протікало їх дитинство. Але інша реальність, в якій прокидаються пацієнти клініки, страшніше всяких жахів.

Чи вдасться головній героїні розібратися в тому, що відбувається і врятувати власне життя або страх прийшов зі світанком буде сильніше? Фільм Світанок (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Павло Сидоров
Актори: Оксана Акіньшина Олександра Дроздова Олександр Молочников Анна Слю Олег Васильков Кузьма Котрельов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress