Нещодавно одружившись, Ейвері дізналася, що у її нового чоловіка, Алекс, є ще одна дружина. Спустошена, Ейвері вирішує, що єдина гідна річ — повідомити іншій дружині Мелані про обман Алекса. Але замість того, щоб сердитися на Алекса, мати Мелані намагається вкрасти сина Ейвері, Джека, і усунути конкуренцію. Хелена Маттсон, зірка Джоша Келлі. Ейвері (Геленою Маттссон), коли вона розкриває деякі досить тривожні секрети, які її новий чоловік, Алекс (Джош Келлі), тримав від неї. Це досущный — у нього вже є ще одна дружина.

Ейвері намагається попередити іншу дружину про невірність Алекса в надії, що у них буде якась солідарність проти нього. Але замість цього, в цій формі на все життя, інша дружина вирішує викрасти дитину Ейвері і позбутися її раз і назавжди. Недавно вийшовши заміж, Ейвері дізнається, що у її нового чоловіка, Алекса, є ще одна дружина. Фільм Таємна дружина мого чоловіка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Потім Ейвері вирішує повідомити іншій дружині, Мелані, про обман Алекса. Тим не менш, замість того, щоб злитися на Алекса, бездушна Мелані прагне вкрасти сина Ейвері, Джека, і усунути конкуренцію.

Режисер: Тамар Халперн
Актори: Хелена Меттссон, Джош Келлі, Бріана Евіган, Софія Меттссон, Sarah Cleveland, Ethan J Green, Oliver J Green, Брок Харріс, Стівен А. Міллер, Клер Слеммер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress