Фільм Таємниця 7 сестер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Страшні природні катаклізми, про які попереджали вчені з давніх часів, стали об’єктивною реальністю для жителів нашої планети в недалекому майбутньому. Кліматичні зміни і прийдешні за ними наслідки загрожують людству повним знищенням. Життя на більшій частині суші стає просто неможливою і ця агресивна середовище весь час збільшується, поглинаючи раз за разом нові території. Боротися за місце під Сонцем доводиться кожному жителю цієї загибелі планети. Повсюдно люди страждають від страшного дефіциту їжі і навіть питної води. В умовах нестачі продовольства, уряд починає привчати людей до суворої економії і навіть забороняє їм мати більше однієї дитини.

А у тих, у кого вже багато дітей їх просто забирають і відвозять у невідомому напрямку. Батькам доводиться буквально відвойовувати своїх малюків в урядових сил. В одній з таких сімей трапляється величезне щастя і в теж час трагедія. Матері вдалося народити на світ сім дочок близнюків. Всі вони схожі один на одного і батьки, звичайно, використовують це, щоб приховати від влади факт наявності у них стількох дітей.

Однак, мало уникнути репресій. Треба ще якось примудритися вижити адже сім сестер не так вже просто прогодувати. Фільм Таємниця 7 сестер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Томмі Віркола
В ролях: Нумі Рапас, Гленн Клоуз, Віллем Дефо, Марван Кензари, Крістіан Рубек, Підлогу Сверре Валхейм Хаген, Адетомива Едун, Кессі Клер, Камерон Джек, Clara Read


загрузка...