Фільм Темна сторона Місяця (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Урс Бланк — адвокат і бізнесмен, послуги якого користуються величезним попитом. Тільки от, отримуючи величезні гроші і маючи абсолютно все, чого може побажати душа, навіть самого вибагливого людини, Урс нічому не радий з того, що відбувається навколо. Люди викликають у нього роздратування і злість, пропоновані види відпочинку — неймовірну втому. Самогубство чоловіка, який завжди був надійним бізнес-партнером для Урса, стає останньою краплею. Абсолютно зневірившись у всьому, що він робив все своє життя, чоловік і сам думає стрибнути з вікна, забувши про всі проблеми.

Приємну різноманітність в життя бізнесмена вносить знайомство з дівчиною по імені Люсіль. За короткий термін вона примудряється підкупити його, своїм добрим норовом і легким характером. Коли дівчина пропонує Урсу незвичайні гриби, що забирають людину від проблем, у зовсім інший світ, він з радістю погоджується. Лише через якийсь час, після досить тривалого прийому, чоловік розуміє, що зовсім перестав контролювати себе. Фільм Темна сторона Місяця (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Спалахи гніву, що відбуваються з ним щодня, змушують Урса замислитися над тим, що його очікує, адже звір, у сучасному суспільстві правильних людей — не більше, ніж об’єкт для відстрілу.

Режисер: Штефан Рік
В ролях: Юрген Прохнов, Моріц Бляйбтрой, Нора фон Вальдштеттен, Андре Хенніке, Nino Porzio, Доріс Шретцмайер, Марко Лоренціні, Люк Фейт, Ів Роберт Шааф, Йен Т. Дікінсон


загрузка...