загрузка...


Марія-справжній Ізгой, школярка-аутсайдер, яку третирують однолітки і холодно ставляться батьки. До 18-ти років дівчина залишилася абсолютно одна. Якщо не вважати таємниче дзеркало і власне відображення в ньому. Тільки тут відкинута, принижувана з усіх боків школярка знаходить заспокоєння. Вона розмовляє зі своїм відображенням, задає одвічні питання, отримує підбадьорливі поради і стимул, щоб не опускати руки, а навпаки-триматися, боротися і доводити свою правоту. Дзеркальна копія Маші не тільки знає усі інтимні секрети і особисті таємні – у неї готові відповіді на будь-які проблеми і життєві неприємності.

Поспілкувавшись зі своїм дзеркало-двійником школярка заряджається енергією і повертається в соціум змінених людиною, якому по плечу будь-які труднощі. Однак на шкільній дискотеці відбувається черговий шкідливий інцидент і Марія знову виявляється посміховиськом для всієї школи. На неї показують пальцем і сміються в обличчя. Принижена, ображена і палаюча люттю дівчина вдається до свого кращого друга і порадника, а світло мій дзеркальце вже приготувало відповідь. Фільм Темне дзеркало (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Двійник виходить з ролі порадника і замінює скромну Машу в школі і вдома, щоб обчислити всіх ворогів до єдиного і покарати їх самим жорстоким чином. Тільки постає одне питання, дівчисько зовсім з розуму зійшла або ми маємо справу з паранормальною ситуацією?

Режисер: Асаф Бернштейн
Актори: Індіа Айслі, Джейсон Айзекс, Пенелопа Мітчелл, Міра Сорвіно, Харрісон Гилбертсон, Крістен Харріс, Адам Хертіг, Джон С. МакДональд, Коннор Пітерсон, Христина Сеговіа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress