Часом зло може виявитися надзвичайно привабливим. Люди часто відчувають особливе цікавість, адже їм незвично мати справу з таємничими, містичними силами. Це може завдати серйозного удару душевному стану. І коли наближаєшся до потойбічного, людині це може стати просто згубно. Представляємо глядацькій увазі новий американський хоррор «Темні кіноплівки». Давно відомо, що позбутися від страху після відмінного фільму жахів зовсім не просто. Про цю кінострічці судити, звичайно, глядачам.

Шанувальники жанру повинні оцінити поточну стрічку. Варто лише правильно себе налаштувати і починати перегляд. За сюжетом кінокартини, вам належить познайомитися з 4 історіями, в першій: дізнатися про дослідника, який намагається зрозуміти, що розташовується за межами вимірювання людства. Потім подружня пара постарається з’ясувати, яка сутність оселилася в їхньому будинку. Третя частина кіно «Темні кіноплівки» повідає про моделях, преподносящих вкрай неприємний сюрприз одному телеглядачеві. Четвертий епізод розповість про інопланетян, які вирішили викрасти дівчину, що в результаті буде відбуватися неодноразово. Підсумковий фільм жахів складається з чотирьох короткометражок режисера Майкла МакКуона.

Ви побачите безліч цікавих моментів, загадкових, наповнених нечистю… Щоб дізнатися, яким саме виявиться фінал поточного фільму, пропонуємо прямо зараз подивитися даний художній фільм, причому в найбільш комфортних умовах! Фільм Темні кіноплівки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вінсент Дж. Гуастини, Майкл МакКуон
В ролях: Емілія Арес Зорян, Danielle Baez, Katelyn Bailey, Девід Бенкс, Jonathan Biver, Layne Castro, Сара Кастро, Heather Compton, Майкл Коттер, Sherry Dargahi

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress