загрузка...


Головна героїня Джессіка Лейк дуже відома на просторах інтернету, як прекрасний репортер, якому вдається зняти найцікавіші і незвичайні кадри. У неї є власний блог, в якому можна прочитати все про паранормальні явища. Одного разу дівчина здійснювала водні процедури, коли пролунав телефонний дзвінок. Їй дзвонив Джастін. Чоловік перебував у паніці і клятвено запевняв, що особисто зіткнувся з дуже давнім істотою на ім’я Скалер. Пізніше хлопці зустрілися в місцевому кафетерії, де Джастін передав героїні флешку, на якій знято унікальне відео.

На ньому була зображена гонитва за цією істотою. Мисливці за паранормальних намагалися самостійно зловити його, але той зміг втекти від переслідування. Джесіці стало цікаво і вона вирішує провести власне розслідування. Для початку дівчина їде до церкви, де очевидці останній раз бачили таємничого скалером. За короткий термін Лейк знала, що істота відноситься до дуже древнім духам, які по-іншому називали Нефіліми. Привид, якого живцем бачив Джастін виявився родом з Шумерії.

Він знаходиться в підземеллі, де його ув’язнили кілька століть назад. Тепер же він бажає вибратися на волю. Джесс вирішує докопатися до істини і починає розслідування. Фільм Темний дух 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ден Т. Хол
В ролях: Нэйтан Бехтолд, Ран Барнс, Jessica Froelich, Молі Хол, Lafayette Scott Hankins, Dija Henry, Will Prim, Ренсом Паг

загрузка...