Фільм Терплячий (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Під час пограбування ювелірного магазина гине молода дівчина. Вбивці вдається сховатися від поліції. Наречений загиблої, Хосе людина дуже спокійна і стриманий, звик все почуття і думки ховати глибоко в душі. Він намагається нікому не завдавати незручностей, допомагати рідним і друзям. Чоловік вирішує зробити довгий і складний шлях, щоб знайти людину, винного в загибелі коханої. Спочатку багато тижнів герой доглядає за коханкою одного з грабіжників в надії, що та наведе на якийсь слід.

Але Анна нічого не знає. Просто живе своїм життям: виховує маленького сина, працює і ходить на рідкісні побачення до ув’язненої в тюрму співмешканцю. Крихітними кроками Хосе наближається до своєї мети: зав’язує листування з Ганною, приходить в кафе, де жінка працює, а потім і спокушає її. Коли Куро виходить на свободу, хлопець відчуває сталася в його відсутність зміну і влаштовує моторошні сцени ревнощів. Який вирішив йти до кінця терплячий месник пропонує жінці укриття від ревнивця. Оскаженілий коханець в люті збирається вбити суперника, але незабаром виявляє, що головна мета — не його дама серця, а спільник, який збив багато років тому чужу наречену. Куро нарешті розуміє, що кохана не потрібна нізвідки виник чужинця.

Головний об’єкт претензій цієї людини — яка вчинила злочин і зруйнував чуже життя злодій. І ось доленосна зустріч відбувається. Вражений герой не може навіть слова вимовити. Довго виплеканий план починає наближатися до свого логічного завершення. Фільм Терплячий (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рауль Аревало
Актори: Антоніо де ла Торре, Луїс Кальехо, Алісія Рубіо, Маноло Соло, Рут Діас, Рауль Хіменес, Фонт Гарсія


загрузка...