загрузка...


Брок важко переживав загибель своєї дружини, загиблої в автокатастрофі. У нього залишалася маленька дочка Харпер, а також колишня теща Джойс, постійно відвідує внучку і зятя. Молодий, здоровий чоловік не міг довго перебувати в жалобі. Він зустрів прекрасну дівчину, яку полюбив. Перевіривши почуття, парочка вирішила одружитися. Дитина добре сприйняла появу майбутньої мачухи, тим більше Тіна була добра до дівчинки, балувала, робила подарунки і вміла знайти до неї підхід.

Втрьох, щасливі вони здійснювали прогулянки, придумували різні ігри, ходили по магазинах і відвідували кафе. Ніхто з них не бачив перешкод в тому, щоб почати спільне життя. Тіна познайомилася з Джойс і її новим чоловіком, коли Брок влаштовував у будинку велику вечірку, і запросив на неї друзів і близьких людей. Фільм Теща-психопат (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Теща намагалася не показувати свою ненависть, яку стала відчувати до дівчини з перших хвилин. Ніхто не здогадувався, які божевільні думки рояться в голові Джойс, яка вирішила перешкодити їх весіллі.

Режисер: Джефф Хеа
В ролях: Кеті Леклерк, Катрін Дайер, Майк Файола, Обрі Меннінг, Памела Мітчелл, Брук Фонтана

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress