Фільм Тіло у Брайтон-Рок (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Новий трилер «Тіло у Брайтон-Рок» 2019 розгортається навколо дівчини по імені Венді, яка одного разу випадково опинилася одна в дуже глухому лісі, тепер вона один на один з дикою природою. У цьому місці компанію їй склав труп, ведмідь, а також дуже дивний чоловік, який задає аж надто багато питань. Венді, яка працює неповний робочий день у гірському державному парку, в кінці сезону виконує важке завдання, намагаючись довести своїм друзям, що вона досить здатна виконувати свою роботу.

Коли вона робить неправильний поворот і виявляється в глибині беккантрі, вона натикається на потенційне місце злочину. Застрягши у відсутності зв’язку після втрати радіо та наказу охороняти сайт, Венді повинна боротися з бажанням бігти і виконувати більш складну роботу, щоб залишатися на місці — провести ніч в глибині пустелі, придушити свої найгірші страхи і довести всім, включаючи її самої — що вона зроблена з міцного матеріалу, ніж вони думають.

Венді опинилася в похмурому лісі, залишившись наодинці з природою. Компанію їй склали труп, тіні, ведмідь і дивний чоловік, що задає занадто багато питань. Фільм Тіло у Брайтон-Рок (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роксанна Бенжамін
Актори: Карина Фонтес, Кейсі Адамс, Емілі Альтхаус, Міранда Бейлі, Мартін Спеньер, Метт Пітерс, Сьюзен Бурк, Джон Гец, Броди Рід, Джон Ф. Біч


загрузка...