загрузка...


1921 рік. Іспанія живе в шаленому, хаотичному ритмі вбивств і пограбувань: це час жорстоких вуличних зіткнень між головорізами й анархістами в боротьбі за лідерство, час процвітання гангстерських угруповань і незаконного бізнесу. У країні крадуть все, що можна вкрасти, і нікого не дивує навіть пропажа цілого військового поїзда. Поліцейського Ганібала Уріара направляють до Барселони для підтримки групи, що займається розслідуванням цього зухвалого злочину. Він вступає в конфлікт зі своїм начальником, інспектором Редіу, який сам має зв’язки зі злочинним світом і не поспішає шукати винних.

Ганібал діє рішуче, він заводить зв’язки в кримінальному світі і серед анархістів, де випадок зводить його з Сарою — юною дівчиною, готової заради досягнення своїх ідеалів перевернути світ. Агент Анібаль Уриарт відправляється в Барселону, щоб взяти на себе місію: знайти злочинців, які вкрали військовий поїзд.

Але в розпал заворушень, злочинів і корупції йому нелегко досягти своєї мети, особливо тому, що ніхто не хоче довіряти місцевому поліцейському. Фільм Тінь закону (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дені Де Ла Торре
Актори: Луїс Тосар, Мішель Хеннер, Вісенте Ромеро, Маноло Соло, Пако Тоус, Хайме Лоренте, Пеп Тосар, Ернесто Альтеріо, Адріана Торребехано, Хосе Мануель Рівера

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress