Фільм Трафік (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Несподівано один з найвідоміших і високооплачуваних акторів дізнається про страшний діагноз своєї дочки. Зовсім скоро його дитина може загинути, але шанси врятувати її все-таки є. Необхідно терміново провести операцію з пересадки серця – така операція обіцяє пройти успішно. Проблема тільки в одному – донорі. Далеко не кожна людина согласит віддати серце. Але все-таки донора вдається відшукати – їм стає молодий чоловік, який потрапив у серйозне ДТП. Для батька гроші не є проблемою – заради порятунку своєї коханої доньки він готовий віддати все, що у нього є. Тим не менш, не все так просто – потрібно транспортувати орган.

Погодні умови вкрай невдалі, тому вертоліт не може вилетіти – дуже небезпечно. Звичайно, можна перечекати «бурю» і дочекатися сонячного дня. Але дівчина помирає – у неї зовсім небагато часу, скільки саме, навіть самі лікарі не можуть сказати. Фільм Трафік (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Батько в паніці – адже йому вдалося впоратися з величезною кількістю труднощів на шляху порятунку своєї дитини, а проблема все одно залишилася за малим – дитина може померти просто з-за відсутності можливості доставити серце. Можливо, все-таки є шанс на порятунок дівчини?

Режисер: Раджеш Піллаі
В ролях: Маноах Баджпаи, Джиммі Шергілл, Прасенджит Чаттерджі, Дівья Дутта, Парамбрата Чаттерджі, Сачин Кхедекар, Киту Гидвани, Вікрам Гокхале, Jishnu, Nikita Thukral


загрузка...