Фільм Трейдери (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Є у світі таке явище, яке називається «Эконосайд», що означає суїцид, досконала людина з-за того, що він знаходиться в безвихідній ситуації. В основному таке роблять люди, які розуміють, що з боргової ями їм уже не вибратися. Тому таких людей називають эконосайдерами. Нещодавно якийсь чоловік вчинив самогубство, а причиною такого страшного кроку стали нескінченні борги його і його сім’ї. На його похоронах побував і Вернон – молодий чоловік, друг покійного эконосайдера. Смерть одного привела його думки до того, що він ніколи не хоче опинитися в борговій ямі, щоб потім зробити такий же вчинок від безвиході.

Тому незабаром він придумав легкий, але досить-таки небезпечний спосіб подвоїти свої фінанси. Вернон створив такий сайт, на якому різні люди зможуть запросто укладати між собою угоди. Навіть неймовірні на перший погляд. Безумовно, такий сайт зміг привернути увагу багатьох відвідувачів, які стали незабаром учасниками задуманого бізнесу Вернона. Таким чином, Вернон чимало зміг заробити на своєму нововведення. Фільм Трейдери (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але незабаром молодому бізнесмену стали надходити погрози про швидкої розправи. Вернон став розуміти, що йому доведеться захищатися від заздрісників, які можуть ліквідувати його з цього прибуткового бізнесу.

Режисер: Рейчел Моріарті, Пітер Мерфі
В ролях: Кілліан Скотт, Джон Бредлі, Пітер О ‘ Світу, Ніка Макгіган, Баррі Кеоган, Келлі Бірн, Тому Девіс, Мо Данфорд, Чаильфионн Данн, Олуэн Фуэр


загрузка...