Команда комп’ютерних геніїв створює абсолютно нову технологію-надкомп’ютер, який може імітувати реальність лише в певній закритій ділянці, що має початок і кінець. Крім цього машина здатна вибудовувати свідомість людей, які живуть в цьому віртуальному світі. Сверхустройство побудували на 13-му поверсі корпорації, головний творець Ханон Фуллер заклав свою установку. ​​​​Паралельний світ — це місто Лос-Анджелес 1930-х років. Сам Фуллер частенько подорожував за допомогою машини. Але через новинки почався ланцюжок дивних вбивств.

Смерть Ханона стала першою і шокувала всіх співучасників системи віртуального світу, особливо Дугласа Холла, якого стали підозрювати у злочині. Зрозуміти що відбувається і довести свою непричетність Дуглас може тільки зробивши подорож в інший світ. Однак опинившись там, Хол постане перед набагато більш заплутаними речами, він ставить під сумнів впевненість у своїй невинності.

Дивуючись кількості людей, яким відома таємниця віртуальності, комп’ютерник засумнівається в реальності початкового світу, в якому він живе. Фільм Тринадцятий поверх (1999) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джозеф Руснак
Актори: Крейг Бирко, Гретхен Мол, Армін Мюллер-Шталь, Вінсент Д’онофріо, Денніс Хейсберт, Стівен Шуб, Джеремі Робертс, Риф Хаттон, Леон Ріппі, Джанет МакЛахлан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress