загрузка...


Після того, як на знаменитому острові Ла Гомера було виявлено тіло убитого молодого хлопця, в той же момент влада проголосила про відкриття офіційного розслідування. Правда не змусила себе чекати, і вина за вчинення такого жахливого справи лягла на плечі місцевого політика, за яким неодноразово помічалися підступи брудних справ. Розраховуючи на те, що суд прийме правильне рішення, усіх чекав великий сюрприз в той самий момент, коли підозрюваного відправляють з засідання на увазі недоліків доказів. На цьому сюжет фільму не закінчив свій розвиток.

Минаючи три роки сержант Бавілакула разом зі своїм помічником, капралом Чаморро, відправляються на острів. Їх метою виступає відновлення розслідування, щоб справедливість нарешті восторжествувала. Вони мають намір докопатися до істини, і всупереч усім тим переконанням, що були помилково створені, герої знімуть брехливу маску з обличчя політика. Туман і діва — це трилер в якому правосуддя має восторжествувати за всяку ціну. Люди не повинні жити в страху і тому найвідважніші беруться за розслідування, яке спочатку обіцяло бути провальним.

Так, як же буде розвиватися сюжет цієї картини? Чи буде врятований народ від вбивці, який ховається під маскою доброго політика? Фільм Туман і діва (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андрес М. Коппел
В ролях: Ніколь Муньос, Лорі Холден, Хлоя Роуз, Ерік Осборн, Джеймс Макгоун, Міссі Перегрім, Вікторія Санчес, Ніл Уайтлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress