Фільм Тумбад (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На самому початку світобудови у Богині-матері з’явилося кілька синів. Хоча всі вони були вищими істотами, ідеалом досконалості, первістку Хастаду не вдалося встояти перед жадібністю. Очевидно, прагнення до володіння всім золотом світу спровокувала найсильніша материнська любов. Богиня не приховувала особливого ставлення до Хастаду. Виявилися моторошними наслідки. Брати ополчилися проти жадібного бога. Почалося тривале протистояння. Сили були нерівними, від вірної загибелі Хастада врятувала мати, сховавши його у власному утробі. Жадібний бог вижив, але виявився забутим людьми.

Хастаду не приносили дари, не згадували в молитвах, не будували вівтарів на його честь. Історія отримала несподіване продовження через тисячоліття. Золото здатне запаморочити голови не тільки богам, але і звичайним людям, спровокувати їх на смертельний ризик. На початку XX століття Вінаяку, незаконнонародженому синові місцевого лорда, довелося жити в зубожілому селі під назвою Тумбад. У будинку жила незвичайна стара. Тутешні жителі вважали її чаклункою. Стара жінка постійно спала, і ця обставина була єдиним порятунком для всіх домочадців. Фільм Тумбад (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Мати Вінаяка годувала відьму, намагаючись зробити все, щоб та не прокинулася і не з’їла живцем її дітей. Вінаяку вдалося почути легенду про незліченні скарби, заховані в тутешніх місцях. Тоді хлопець вирішив, що обов’язково займеться їх пошуками.

Режисер: Рахі Аніл Барве, Адеш Прасад
Актори: Ронджини Чакраборті, Діпак Дамле, Аніта Даті, Дхундирадж Прабхакар Джогалекар, Хэриш Ханна


загрузка...