Фільм У глибині лісу (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлений трилер «У глибині лісу» починається зі зникнення чотирирічного хлопчика. Юний Томмі Кончі, разом з батьками приймав участь у костюмованому фестивалі, де всі присутні переодягалися в костюми диявола. Дитина просто зник, не залишивши жодних слідів, щоб дорослі зуміли його відшукати. Справа відбувалося взимку, тому через деякий час, всі вирішили, що хлопчик потрапив в ліс і замерз. Пошуки так і не принесли позитивного результату, а основні підозри на причетність до зникнення сина лягають на батька сімейства, який повинен був стежити за малолітнім хлопцем.

З тієї пори минуло цілих п’ять років, і раптово, в поліцію потрапляє невідомий дитина, не знає, як його звуть і хто його батьки. Прикмети цього хлопчика разюче підходять зниклий кілька років тому Томмі, тому вирішено було зробити ДНКа аналіз, щоб остаточно з’ясувати, хто ж цей хлопчик. Дослідження довели, що це дійсно Томмі, і тепер він може повернутися у свою сім’ю.

Батьки були дуже щасливі поверненню сина, але через деякий час, мати хлопчика починає підозрювати, що сталася помилка, і це зовсім не її син. Фільм У глибині лісу (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Stefano Lodovichi
В ролях: Філіппо Нігро, Камілла Філіппі, Джованні Веттораццо, Teo Achille Caprio, Stefano Pietro Detassis, Maria Vittoria Barrella, Roberto Gudese, Luca Filippi, Alessandro Corabi, Antonella Arseni


загрузка...