В очах знайомих подружжя Берні – зразкова сім’я: Мартін – успішний радник з інвестицій, завжди привітний і ввічливий; його дружина Лора – спокійна домогосподарка, яка працює три дні на тиждень в місцевій бібліотеці. Однак як тільки закривається двері їх затишного будинку, Мартін перетворюється в домашнього тирана: чоловік вимагає від дружини покірності і абсолютного слухняності. Навіть через півроку нелюд пригадує Лорі, що вона без його схвалення поїхала на похорон матері, і він два дні був змушений залишатися без сніданку, приготованого і поданого до столу коханою дружиною.

Коли новий сусід запрошує подружжя покататися на його яхті, Мартін, не замислюючись, погоджується, хоча прекрасно знає, що Лора боїться води і не вміє плавати. Однак під час морської прогулянки відбувається непередбачене: поки чоловіки намагаються поправити парус, Лора падає за борт, інсценуючи власну загибель. Переїхавши в інше місто, втікачка під чужим ім’ям орендує новий будинок і знайомиться зі своїм сусідом, молодим і привабливим вчителем Беном. Фільм У ліжку з ворогом (1991) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Мартін, не в силах змиритися з безглуздою загибеллю дружини, дізнається, що Лора занадто багато від нього приховувала: вона потай відвідувала басейн і вчилася плавати, а її мати насправді жива, і переведена дочкою в інший будинок престарілих.

Режисер: Джозеф Рубін
В ролях: Джулія Робертс, Патрік Бергін, Кевін Андерсон, Елізабет Лоуренс, Кайл Сикор, Клодетт Невинс, Тоні Абатемарко, Маріта Герати, Харлі Вентон, Ненсі Фіш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress