Фільм У пагорбів є очі 2 (2007) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Продовження знаменитої кінокартини, що розповідає трагічну історію сім’ї картерів. На цей раз в Нью-Мексико виявилися солдати національної гвардії Сполучених Штатів. З нетерпінням чекаючи тієї хвилини, коли вони зможуть вибратися з жарищи, спеки і палючого сонця, хлопці несподівано отримують сигнал SOS, який доноситься до їх радіостанції з прилеглої гори, що знаходиться неподалік від військової бази солдатів. Вирішуючи відправитися до місця події, озброєні гвардійці навіть не підозрюють, якої небезпеки піддають власні життя. Опинившись на місці, вони з жахом виявляють, що на горі, звідки дійшов сигнал про допомогу, немає жодної душі.

Ошелешені солдати не розуміють, у чому тут справа, адже вони очікували побачити перед собою потерпілих якесь лихо людей, яким необхідна термінова допомога. Незабаром вони дізнаються, що їх заманили в пастку хитромудрі людські мутанти, яким гвардійці були необхідні для підтримки своїх життів. Тепер між жахливими монстрами і наляканими до смерті солдатами почнеться битва не на життя, а на смерть.

Причому, більше всіх пощастить тим, кого очікує швидка і легка смерть… інші ж стануть жертвами кошмарних перетворень, або-і того гірше-вечерею на столі мутантів. Фільм У пагорбів є очі 2 (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мартін Вайз
Актори: Майкл МакМиллиан, Джессіка Строуп, Джейкоб Варгас, Лі Томпсон Янг, Флекс Олександр, Даніелла Алонсо, Ерік Едельштейн, Решад Стрик, Бен Краулі, Сесіль Брешіа


загрузка...